o naší firmě   kulicka  
aktualní nabídky   kulicka
kontakty   kulicka
o firmě:
linka
kulicka

 Zásobárna Nymburk s.r.o.

linka
1  2 3 4
linka
5

9

Zásobárna byla ustavena v roce 1938 jako samostatná výkonná jednotka ČSD a dobudována výstavbou skladů a administrativní budovy v roce 1941.

O pět let později byla vystavěna stáčírna olejů a prodloužena dráha pojízdného jeřábu ze sousedních železničních dílen až k rampám zásobárny.

V roce 1950 byla dostavěna obytná budova s vrátnicí a v roce 1982 byl postaven dvoupodlažní kulturní dům.

V tehdejší zásobárně pracovalo 250 zaměstnanců. Základní činností bylo zásobování s náhradními díly pro výrobu a opravy kolejových vozidel v sousedních dílnách a zásobování jednotlivých výkonných jednotek ČSD materiálem.

Na počátku devadesátých let došlo k reorganizaci Českých drah a posléze k postupnému prodeji nepotřebných subjektů.

V rámci této reorganizace byl areál dne 1.8.1997 prodán Zásobárně Nymburk s.r.o., která je současným majitelem.

Zásobárna Nymburk, s.r.o. dále pokračuje v obchodní činnosti s náhradními díly na kolejová vozidla a však v současnosti se zabývá především pronájmem skladových prostor a to i s možností zajištění skladového servisu.

Jedním z hlavních nájemců je firma Icopal, která je předním výrobcem asfaltových lepenek a šindelů. Ze skladu této firmy je možný nákup jejich výrobků za výhodných podmínek.

Dále se Zásobárna zabývá prodejem vlastního výrobku - Polystyrénového nosiče van a sprchových vaniček, který přináší výrazné zlepšení užitných vlastností plechových van a vaniček, neboť zlevňuje montáž, a hlavně vanu tepelně a hlukově izoluje. Doplňkem tohoto sortimentu je další sanitární vybavení a to především sušáky ručníků od společnosti Becker Elekro CZ a. s.

linka

Copyright © ZÁSOBÁRNA NYMBURK s.r.o. všechna práva vyhrazena - webmaster ZMORWARE